📣DO ZOBACZENIA 9-10.10.2024!📣  

Organizator:

Aranżacja przestrzeni Kongresu COMMON FUTURE

Podziel się

Aranżacja przestrzeni Kongresu Odbudowy Ukrainy - Common Future została przemyślana w taki sposób, aby stworzyć inspirującą i dynamiczną atmosferę, sprzyjającą wymianie wiedzy, nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz współpracy. W ten sposób powstanie funkcjonalna część przeznaczona na ekspozycję oferty wystawców oraz inspirująca strefa debat i konferencji. Sprawdź możliwości aranżacji nowoczesnych pawilonów na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas Common Future.

Na Kongresie Odbudowy Ukrainy - Common Future, funkcjonalna aranżacja przestrzeni targowej odgrywa istotną  rolę w zapewnieniu efektywnej interakcji między uczestnikami. Scena debat i dyskusji została zaprojektowana w sposób widowiskowy, umożliwiając doskonałą widoczność i słyszalność.

Na scenach znajdują się zaawansowane technologie audio-wizualne, które umożliwią realizację prezentacji multimedialnych, wykładów i debat.

 

 

Przestrzeń przeznaczona na ekspozycję wystawców: kluczowych partnerów Kongresu oraz firm, które planują swój udział w procesie odbudowy Ukrainy i szukają możliwości nawiązania kontaktów biznesowych ze stroną ukraińską, została zaprojektowana w funkcjonalny, przejrzysty i atrakcyjny architektonicznie sposób.

Planujesz swój udział w Kongresie Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE? Dowiedz się więcej i zadbaj o swoją przestrzeń na Kongresie!

 

 

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ! ARANŻACJA PRZESTRZENI KONGRESU