📣DO ZOBACZENIA 9-10.10.2024!📣  

Organizator:

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza Partnerem Merytorycznym COMMON FUTURE 2024

Podziel się

Partnerem merytorycznym i gospodarzem debat podczas drugiej edycji Kongresu Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE będzie Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. To kluczowa organizacja zrzeszająca firmy z wielu branż budujących polsko-ukraiński ekosystem gospodarczy.

 

Kongres COMMON FUTURE to z jednej strony spotkanie polskich i ukraińskich przedsiębiorców, ale też gości z całego świata. To okazja do zaprezentowania potrzeb i wyzwań przed jakimi stoi Ukraina, jej gospodarka i jej biznes, w trudnym otoczeniu trwającego konfliktu zbrojnego, jak i pełnej wyzwań drogi związanej z akcesją do Unii Europejskiej. To też okazja do zaprezentowania potencjału i doświadczeń polskich firm we współpracy ze wschodnim sąsiadem Polski.

Wyjątkową rolę w kreowaniu środowiska współpracy gospodarczej między Polską, a Ukrainą pełni Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. Świętująca w tym roku 30-lecie działalności będzie jednym z głównych partnerów merytorycznych II edycji Kongresu Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE, który  odbędzie się 09-10.10.2024 r. Współpraca między PUIG, a Grupą MTP przy organizacji Kongresu Odbudowy Ukrainy, trwa od pierwszej edycji, jej kontynuacja to mocny dowód na pozycję wydarzenia, które w październiku zagości na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

 

Patronatem nad kongresem objęło także Ministerstwo Rozwoju i Technologii.